Handlopex Łódź

Adres

ul. Wersalska 48
91-212 Łódź

Kontakt

lodz@handlopex.pl
42 63 39 243

Godziny otwarcia

Pn-Pt:
6:30 - 17:00
Sb:
8:00 - 12:00

Kierownik filii

Robert Kurantkiewicz
r.kurantkiewicz@handlopex.pl
602 792 286

Biuro Obsługi Klienta

Jarosław Berendzik

j.berendzik@handlopex.pl

Marek Chałupka

marek.chalupka@handlopex.pl

Agnieszka Kurantkiewicz

a.kurantkiewicz@handlopex.pl

Ewelina Osińska

ewelina.osinska@handlopex.pl

Dodatkowy telefon komórkowy do Biura Obsługi Klienta: 600 976 326

Doradcy handlowi

Przemysław Bąk

Osobowe

przemyslaw.bak@handlopex.pl
663996099

Marzena Grezel

Osobowe

marzena.grezel@handlopex.pl
663990095

Wojciech Mazurek

Osobowe

wojciech.mazurek@handlopex.pl
663997008

Wioletta Chałupka

Ciężarowe

wioletta.chalupka@handlopex.pl
663996066

Artur Herej

Motocyklowe

artur.herej@handlopex.pl
695580303

Michał Jakubowicz

Motocyklowe

michal.jakubowicz@handlopex.pl
695410174

Wioletta Felczyńska

Rolnicze i Przemysłowe

wioletta.felczynska@handlopex.pl
667660171

Zaprzyjaźnione serwisy mobilne

Serwis Samochodowy - Paweł Kociak

ul. Andrzeja Struga 16
95-100 Zgierz
695-270-874

PUH TRIMEX Henryk Sobczak Serwis Mobilny Opon Ciężrowych i Rolniczych 24H

ul. Kasztanowa 1
99- 34 Krośniewice
693-616-621

P.H.U. WIRGUM Wirgilusz Jerzy Antczak

ul.Armii Krajowej 7
95-100 Zgierz
42 716-30-73

GUMAR Mobilny Serwis Opon Mariusz Michalak

ul. Jadwigi Wajsówny 3/17
95-200 Pabianice
505-977-907

DAR-GUM Dariusz Dziubiński

ul. Polna 17C
96-200 Rawa Mazowiecka
46 814 61 44

Mariusz Pietrkowski "D&Z TRANSPORT"

ul. Romana Dmowskiego 22/24
97-300 Piotrków Trybunalski
502- 628 - 37

Zakład Wulkanizacyjny KRUPA ANDRZEJ

Płyćwia 18
96-126 Godzianów
601-805-799

Do góry